به گزارش روابط عمومی مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء، دکتر سید عباس فروتن؛ دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و عضو پیوسته فرهنگستان علوم پزشکی ایران از مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء بازدید کرد.

داوود نیکی؛ مدیر مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء در این نشست ضمن ارائه گزارش مبسوط از فعالیت‌های این مرکز در حوزه ارائه خدمات حمایتی تسکینی ویژه بیماران مبتلا به سرطان و همچنین خدمات آموزشی این مرکز ویژه گروه‌های پزشکی، افزود: مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء از سال ۱۳۸۸  و با حضور متخصصین و مدیران توانمند در عرصه نظام درمانی کشور به ارائه خدمات حمایتی تسکینی ویژه بیماران مبتلا به سرطان پرداخت.

نیکی افزود: این مرکز تا کنون بیش از ۱۷ هزار بیمار را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است و در زمینه ارائه آموزش های کاربردی ویژه کادر درمانی نظام سلامت کشور در حوزه خدمات حمایتی تسکینی گام‌های بلندی برداشته است.

دکتر سید عباس فروتن؛ دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز در این نشست ضمن تقدیر از فعالیت‌های مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء، در خصوص ایجاد بسترهای همکاری آموزشی بین این مرکز و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام آمادگی کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 2 =