به گزارش روابط عمومی مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء (مکسا)، دکتر مهدی شاد نوش؛ رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری‌های وزارت بهداشت به همراه دکتر بیات ریاست مرکز بیماری‌های غیر واگیر وزارت بهداشت از مرکز مکسا بازدید کرد.

بر اساس این گزارش مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء، دکتر ابوالقاسمی، رئیس مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء (مکسا) در این بازدید ضمن تشریح فعالیت‌های این مرکز، اظهارداشت: مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء (مکسا) با بهره گیری از متخصصین و صاحب نظران برجسته در حوزه خدمات حمایتی تسکینی ویژه بیماران مبتلا به سرطان در حال حاضر به عنوان یکی از قطب‌های اصلی ارائه این خدمات در کشور مطرح است.

وی تصریح کرد: ارائه خدمت به بیش از 17 هزار بیمار در کلان شهرهای تهران و اصفهان و برگزاری بیش از 20 دوره آموزشی ویژه دانشجویان و فعالان حوزه درمان در خصوص خدمات حمایتی تسکینی تنها بخش کوچکی از دست‌آوردهای این مرکز است.

دکتر مهدی شاد نوش؛ رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری‌های وزارت بهداشت در این بازدید ضمن تقدیر از فعالیت‌های انجام شده در مرکز مکسا، از آمادگی مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری‌های وزارت بهداشت برای همکاری‌های مشترک با مرکز مکسا خبر داد.

همچنین خانم سیف‌الهی مسئول شبکه مراقبت در منزل مکسا گزارشی از نحوه فعالیت‌های مراقبت در منزل را ارائه کرد.

لازم به ذکر است در این نشست دکتر محمدصالح طیب‌نیا؛ مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء، دکتر سوزان حجت؛ معاون پژوهش و آموزش مکسا و دکتر پونه پیرجانی مدیر آموزش مکسا نیز حضور داشتند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =