,

تقدیر از خیریه مکسا در جمع خلبانان بازنشسته هوانیروز

در حاشیه هفدهمین گردهمایی خلبانان پیشکسوت از مدیر خیریه مکسا به خاطر همکاری و  تحت پوشش قرار دادن بیماران مبتلا به سرطان جمعیت طلایه داران پیشکسوت آسمان فراز اصفهان تقدیر شد.

این مراسم روز جمعه مورخ ۱۲ مرداد ماه با حضور خلبانان بازنشسته و مسئولین و فرمانده هان پایگاه هوانیروز در تالار پرواز هوانیروز برگزار گردید. مدیرعامل جمعیت طلایه داران ضمن خوش آمدگویی به حضار از خدمات ارائه شده توسط خیریه مکسا تقدیر کرد و افزود: مراقبت از بیماران در منزل و ارائه مشاوره های پزشکی به خانواده بیمار خدمتی موثر و ضروری است که خیریه مکسا برای اولین بار در کشور اقدام به راه اندازی این خدمت در شهر اصفهان نموده و همه ما باید برای توسعه این خدمات همکاری کنیم.

مدیر خیریه مکسا در جمع خلبانان بازنشسته گفت: همیشه خلبانان در دوره جنگ و بعد از آن برای مردم ارزشمند و الگو بودند و باعث افتخار من هست که امروز در جمع صمیمی شما عزیزان هستم.ناجی در ادامه به معرفی خدمات مکسا پرداخت و افزود: مکسا تا کنون به بیش از ۱۵ هزار بیمار مبتلا به سرطان در تهران و اصفهان خدمات ارائه کرده و این کار بزرگ با پشتیبانی خیرین و داوطلبان اتفاق افتاده است.

در پایان فرمانده پایگاه شهید وطن پور از مدیر خیریه مکسا با اهدای تندیس تقدیر نمود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *