قلک

از اینکه می‌خواهید یکی از قلک‌های مکسا را داشته باشید سپاسگزاریم. داشتن قلک‌های مکسا یکی از ساده ترین روش‌های کمک به بیماران مبتلا به سرطان است. قلک مکسا که شما در خانه یا محل کار خود قرار می دهید, نشانه عشق ورزی و نشانه ای از حس انسان دوستی شماست. با داشتن قلک مکسا کمک به بیماران آسان می‌شود, چون همواره در کنار شماست و به این ترتیب کمک به این مرکز حتی با مبالغ کوچک می‌تواند در برنامه روزانه شما قرار گیرد و مقدمه‌ای برای شروع یک روز پر از عشق و امید باشد.

چنانچه مایل به دریافت قلک مکسا هستید، در صورتیکه ساکن شهر اصفهان می‌باشید، با شماره ۳۲۳۳۱۰۵۱-۰۳۱ داخلی ۱۱۸  تماس حاصل فرمایید و یا کلمه “قلک” را به شماره ۰۹۳۷۰۰۶۸۰۰۷ پیامک کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
شما می‌توانید قلک‌های خود را شخصاًَ به  دفتر مکسا تحویل دهید و قلک جدید دریافت نمایید و از این طریق مکسا را در کاهش هزینه‌های سربار حمل و نقل  یاری نمایید. در صورتیکه دسترسی به دفتر مکسا برای شما ممکن نیست، همکاران بخش قلک مشتاقانه و با هماهنگی قبلی به محل مورد نظر شما جهت تحویل و شمارش قلک پر شده و ارائه قلک جدید، مراجعه خواهند نمود. چنانچه مایل تحویل قلک پر شده و دریافت قلک جدید هستید با شماره  ۳۲۳۳۳۰۲۹-۰۳۱ تماس حاصل فرمایید و یا کد قلک خود را به شماره ۰۹۳۷۰۰۶۸۰۰۷ پیامک نمایید.