به گزارش روابط عمومی مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء، سلیمان کوهساری؛ مدیر بخش طب تسکینی بیمارستان فیروزگر وابسته به مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء ( مکسا) با اعلام خبر آغاز به کار کلینیک درد در بخش طب تسکینی بیمارستان فیروزگر بیان داشت: درد هم یکی از علائم نشان دهنده بروز و ظهور بیماری سرطان در افراد است و هم به عنوان یکی از علائم آزاردهنده مبتلایان به سرطان در طول درمان شناخته می‌شود.

کوهساری افزود: با توجه به نیاز بیماران مبتلا به سرطان به مشاوره و دریافت درمان‌های کمکی از متخصص طب درد، به جهت کاهش آلام بیماری راه‌اندازی کلینیک درد در این بخش مد نظر قرار گرفت.

وی بیان داشت: در حال حاظر دکتر جعفریان؛ متخصصین طب درد به صورت کاملا داوطلبانه و طی یک روز در هفته با حضور در کلینیک درد بخش طب تسکینی بیمارستان فیروزگر به درمان بیماران مبتلا به سرطان می‌پردازد.

لازم به ذکر است بیماران مبتلا به سرطان طی روزهای دوشنبه از ساعت ۱۴ تا ۱۷ می‌توانند با مراجعه به کلینیک درد بخش طب حمایتی تسکینی بیمارستان فیروزگر وابسته به مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء ( مکسا) از خدمات این مرکز بهره‌مند شوند.

بخش طب حمایتی تسکینی بیمارستان فیروزگر وابسته به مرکز پیشگیری و کنترل سرطان آلاء ( مکسا) در حال حاضر با ۱۰ تخت بستری و درمانگاه ویژه بیماران سرپایی روزانه در حال ارائه خدمات طب حمایتی تسکینی به بیماران مبتلا به سرطان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 10 =