به گزارش روابط عمومی مکسا: جلسه‌ی هم‌اندیشی با هدف ارائه مراقبت‌‌های حمایتی و تسکینی به بیماران مبتلا به سرطان خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران برگزار شد.
جلسه در تاریخ 28 آبان با حضور دکتر عبادی، مسئول اسناد پزشکی بنیاد شهید، آقای حبیب اللهی، رئیس بنیاد شهید منطقه یک، آقای دکتر نیک پور، معاون درمان بنیاد شهید استان اصفهان، خانم مرادی، مددکار بنیاد شهید منطقه یک و آقای همایون ناجی اصفهانی، مدیر شعبه اصفهان مکسا برگزار شد.


در این نشست مقرر گردید با توجه به توانمندی مکسا در ارائه خدمات به بیمار مبتلا به سرطان و خانواده‌های ایشان ، اگر در خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران فردی مبتلا به سرطان هست که در مناطق 15گانه شهرداری اصفهان سکونت دارد، به مکسا معرفی گردد تا تشکیل پرونده انجام شود و خدمات دریافت کند. بنیاد شهید نیز  از طریق هماهنگی با بیمه آینده نسبت به پرداخت هزینه‌های مراقبت در منزل بیماران تحت پوشش بنیاد شهید اقدام نماید.
همچنین مکسا آمادگی دارد دانش فنی بدست آمده طی 10 سال گذشته در حوزه مراقبت در منزل و سلامت معنوی را در قالب دوره‌های آموزشی، در اختیار کادر پزشکی و درمانی بنیاد شهید قرار دهد.