تخصص ما در مکسا، حمایت از بیمار مبتلا به سرطان و خانواده اوست. ما به عنوان اولین و تنها ارائه دهنده تخصصی مراقبت‌های حمایتی و تسکینی در ایران، تلاش می‌کنیم تمام نیازهای بیمار و خانواده را که در طول دوران روبرو شدن با بیماری نادیده گرفته شده است را برآورده کنیم. در اینجا می‌توانید چند مثال از دلایلی که می‌تواند مشوق شما برای مراجعه به مکسا باشد را مشاهده کنید.

خدمات کاملا رایگان

مکسا توسط مشارکت‌های مردمی اداره می‌شود و  بنابرین می‌تواند خدمات تخصصی خود را بدون دریافت هیچ هزینه‌ای به مخاطبان خود، فارغ از اینکه به کدام طبقه اجتماعی تعلق دارند، ارائه دهد.

اطلاع رسانی دقیق

در حالی که بیشتر بیماران و خانواده‌های آن‌ها،از اینکه در مراکز درمانی اطلاعات درستی به ایشان ارائه نشده و یا به خوبی در جریان شرایط بیماری قرار نمی‌گیرند، گلایه دارند، به کمک مشاوران متخصص مکسا، بیمار و خانواده او می‌توانند جواب همه سوالاتی را که در هر مرحله از بیماری برای‌شان بوجود می‌آید، دریافت کنند.

خدمات مراقبت در منزل

در صورت نیاز به بستری، بیمار و خانواده او می‌توانند انتخاب کنند که به جای رفتن به بیمارستان، بیمار در خانه بماند و انواع خدمات پزشکی، پرستاری، روانشناسی و غیره را در خانه خود و در کنار نزدیکان و خانواده اش دریافت کند.

خدمات اختصاصی خانواده و مراقبین

مکسا به جز شخص بیمار، به شرایط خانواده و مراقبین او نیز توجه می کند. سلامتی روحی و جسمی کسانی که وظیفه مقدس پرستاری از بیمار را برعهده دارند و کسانی که به واسطه بیماری یک عضو خانواده در رنج قرار می گیرند از مهمترین دغدغه‌های مکسا است.

طیف گسترده خدمات

مکسا به ابعاد مختلف بیماری توجه می کند. طیف گسترده خدمات مکسا از انواع مراقبت های پزشکی و پرستاری و روانشناختی تا مشاوره های معنوی و مددکاری اجتماعی، در تمام مراحل بیماری یاری‌گرِ بیمار، مراقبین و خانواده او خواهد بود.

برای آشنایی با همه خدمات مکسا می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.