کمک غیرنقدی

کمک های غیر نقدی

مکسا، در کنار دریافت کمک‌های نقدی، آمادگی قبول کمک‌های نیکوکاران به صورت کالاهای اهدایی را نیز دارد.

نیازهای مکسا

پوشک بزرگسال

بیمارانی که بنا به شرایط بیماری قادر به حرکت و یا کنترل ادرار و مدفوع نیستند، نیازمند به استفاده از پوشک می‌باشند.

کیسه کولستومی

بیمارانی که دچار سرطان‌های دستگاه گوارش می‌شوند، ممکن است پس از جراحی، منفذی از روده‌ها به پوست آن‌ها تعبیه شود و لذا مجبور به استفاده از کیسه‌های متصل به پوست گردند. (تخلیه مدفوع)

کیسه یورستومی
بیمارانی که دچار سرطان‌های مجاری ادراری مانند سرطان مثانه می‌شوند نیازمند استفاده از کیسه‌هایی جهت دفع ادرار می‌باشند. (تخلیه ادرار)

بانداژ و دستکش لنف‌ادم
بیماران مبتلا به سرطان پستان پس از جراحی، مبتلا به لنف‌ادم (ورم دست) می‌شوند و به‌ منظور جلوگیری از ایجاد لنف‌ادم نیاز به استفاده از دستکش و بانداژهای مخصوص می‌باشد.

تجهیزات پزشکی
در مراحل شدید بیماری، بیماران قادر به حرکت نبوده و بعضاً می‌بایستی برای مدت طولانی در منزل تحت مراقبت قرار گیرند. در این شرایط تجهیزات پزشکی متعددی مورد نیاز خواهد بود که تهیه آن‌ها غالباً دشوار و پرهزینه می‌باشد. مکسا با حمایت نیکوکاران در حد ‌امکان این گونه تجهیزات از جمله تخت، تشک مواج، ساکشن، کپسول اکسیژن، دستگاه اکسیژن ساز، ویلچیر و … را در اختیار بیماران قرار داده و آموزش‌های لازم در خصوص نحوه استفاده از آن‌ها به ایشان داده می شود.

گوسفند نذری

جهت توزیع بین خانواده‌های نیازمند.

فضای تفریحی

افراد و سازمان‌ها می‌توانند با در اختیار گذاشتن باغ، ویلا، مراکز تفریحی و … جهت حضور بیماران مبتلا به سرطان در راستای افزایش کیفیت زندگی آن‌ها ما را یاری نمایند.

با توجه به اهمیت اصل شفافیت در مکسا، برای کلیه اقلام غیرنقدی نیز رسید اهدایی صادر می‌شود و ارزش ریالی آن در حساب‌های مرکز منظور می‌گردد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید (ارتباط با ما)