در اختیار گذاشتن سالن اجتماعات

متقبل شدن ملزومات پذیرایی جشن‌ها

تأمین هدایای جشن‌ها

سازمان‌ها می‌توانند با قراردادن قلک‌های مکسا در محیط‌های اداری، شرکت‌ها و فروشگاه‌های زیرمجموعه به بیماران مبتلا به سرطان مکسا کمک کنند.

با قراردادن پوسترهای مکسا به ما کمک کنید تا افراد بیشتری با خدمات رایگان مکسا آشنا شوند تا از این طریق امکان ارائه خدمت به همه بیماران برای مکسا فراهم شود و همچنین خیرین و نیکوکاران بتوانند در این راه پر فراز و نشیب یاری رسان ما باشند.

نیازهای مکسا:

 • پوشک بزرگسال
  بیمارانی که بنا به شرایط بیماری قادر به حرکت و یا کنترل ادرار و مدفوع نیستند، نیازمند به استفاده از پوشک می‌باشند.
 • کیسه کولستومی
  بیمارانی که دچار سرطان‌های دستگاه گوارش می‌شوند، ممکن است پس از جراحی، منفذی از روده‌ها به پوست آن‌ها تعبیه شود و لذا مجبور به استفاده از کیسه‌های متصل به پوست گردند. (تخلیه مدفوع)
 • کیسه یوروستمی
  بیمارانی که دچار سرطان‌های مجاری ادراری مانند سرطان مثانه می‌شوند نیازمند استفاده از کیسه‌هایی جهت دفع ادرار می‌باشند. (تخلیه ادرار)
 • بانداژ و دستکش لنف‌ادم
  بیماران مبتلا به سرطان پستان پس از جراحی مبتلا به لنف‌ادم(ورم دست) می‌شوند و به منظور جلوگیری از ایجاد لنف‌ادم نیاز به استفاده از دستکش و بانداژهای مخصوص می‌باشد.
 • تجهیزات پزشکی
  در مراحل شدید بیماری، بیماران قادر به حرکت نبوده و بعضاً می‌بایستی برای مدت طولانی در منزل تحت مراقبت قرار گیرند. در این شرایط تجهیزات پزشکی متعددی مورد نیاز خواهد بود که تهیه آن‌ها غالباً دشوار و پرهزینه می‌باشد. مکسا با حمایت نیکوکاران درحد‌امکان این گونه تجهیزات از جمله تخت، تشک مواج، ساکشن، کپسول اکسیژن، دستگاه اکسیژن ساز، ویلچر و … در اختیار بیماران قرارگرفته و آموزش‌های لازم در خصوص نحوه استفاده آن‌ها به ایشان داده شود.

افراد و سازمان‌ها می‌توانند با در اختیار گذاشتن باغ، ویلا، مراکز تفریحی و … جهت اعزام بیماران مبتلا به سرطان در راستای افزایش کیفیت زندگی آن‌ها ما را یاری نمایید.

جهت در اختیار گذاشتن خانواده‌های نیازمند