سمینار تخصصی مدیریت زخم و سوختگی کشور با حضور دانشجویان 42 دانشگاه کشور در سالن همایش‏‌های صدرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله برگزار شد.

به گزارش معاونت ارتباطات و جذب مشارکت‏‌های مردمی مکسا، در این سمینار متخصصان و پزشکان همکار با مکسا حضور و سخنرانی داشتند.

قاسم حاجیلو، مسئول دپارتمان زخم و استومی بیمارستان بقیه الله و همکار قدیمی مکسا به تدریس زخم‌های سرطانی پرداخت و خدمات مکسا را در مراقبت و کنترل زخم بیماران مبتلا به سرطان در منزل تشریح و از تمامی حاضرین در سمینار برای معرفی مؤسسه به بیماران و همکاری با مجموعه مکسا دعوت کرد.

مکسا در حاشیه این سمینار غرفه داشت که دانشجویان پزشکی، پرستاری، فوریت‏‌های پزشکی و سایر رشته‌‎ها برای همکاری داوطلبانه و خیرخواهانه از آن استقبالی چشم‌گیر کردند .

در این سمینار که 27 آذر با حضور 700 پزشک و دانشجو برگزار شد، با معرفی و ارائه خدمات مؤسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان، تعدادی از پزشکان راه‌اندازی شعبه مکسا را برای برخی شهرها خواستار شدند.

در پایان قرار شد برای داوطلبان خدمت در مؤسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان همایشی آموزشی برگزار شود تا بعد از اخذ مدرک،  همکاری خود را با مکسا آغاز کنند.