وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در همایش کشوری مشارکت‌های اجتماعی حوزه سلامت، از خدمات موسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان (مکسا) تقدیر کرد.

یکشنبه 15 اسفند 1400 همایش کشوری نکوداشت مشارکت‌های اجتماعی حوزه سلامت وزارت بهداشت با حضور دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، دکتر شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، دکتر زالی رئیس دانشگاه، مهندس محمودی مشاور وزیر بهداشت در حوزه مشارکت‌های اجتماعی، دکتر صادقی مدیر کل سازمان‌های مردم‌نهاد و نیکوکاران سلامت وزارت بهداشت و جمعی از پیشکسوتان و مسئولان کشوری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.
در این همایش، از موسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان (مکسا) و 16 تشکل دیگر به عنوان تشکل‌های برتر از بین 700 تشکل سلامت به پاس فعالیت‌های موثر در مشارکت جمعی و اجتماعی، با حضور وزیر بهداشت و رییس کمیسیون بهداشت و برخی دیگر از مسئولان و نیکوکاران تقدیر شد.

متن تقدیرنامه وزیر بهداشت:

موسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان (مکسا)

«خدمات خالصانه جهت جلب رضایت حق تعالی، عرصه‌ای بیکران است که توفیق عمل به آن رحمت و الطاف الهی را موجب می‌گردد. بی‌شک، تلاش و همت شما در راستای نیل به جامعه‌ای سالم در این گنبد دوار به یادگار خواهد ماند و این باقیات صالحات چون چراغی فراروی زندگی شما خواهد بود.

شایسته است از شما که با دوستانی مهربان و عزمی راسخ در کوی دل، حدیث خدمت بی منت را سروده‌اید، به عنوان تشکل مردم نهاد برتر، صمیمانه قدردانی نموده و این لوح سپاس را به شکرانه اندیشه شکوهمندتان پیشکش محضر شریفتان نماییم.

امید است تلاش‌های روز افزونتان در راستای ترویج فرهنگ امر خیر در حوزه سلامت، همواره تداوم یافته و سلامتی و سعادت قرین لحظات زندگی شما باشد.»