به گزارش روابط عمومی مکسا، حمیدرضا غزنوی معاون ارتباطات و امور بین‌الملل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب در شعبه اصفهان مکسا حاضر و با همایون ناجی اصفهانی مدیر شعبه در خصوص وضعیت ساختمان کنونی و جدید مکسا شعبه اصفهان و طراحی دکوراسیون ساختمان و ایجاد یک فضای مطلوب و مناسب، گفتگو و تبادل نظر کرد.
حمیدرضا غزنوی در این نشست گفت: با توجه به اینکه مکسا محل حضور و مراجعه بیماران مبتلا به سرطان است نیاز است که از نظر فضای بصری و فیزیکی محیطی با نشاط و دلنشین باشد تا در روحیه بیمار و همچنین همراه بیمار تاثیر مثبت بگذارد و موجبات تقویت روحیه و آرامش وی را فراهم کند. در ضمن برای فعالیت بهتر و مطلوب‌تر پرسنل محترم مکسا نیز وجود فضای فیزیکی مناسب و با نشاط ضرورت دارد زیرا ساعت‌ها در این محیط کار و فعالیت می‌کنند.
وی افزود: در ساختمان‌های مکسا شعبه اصفهان تغییرات و فضاسازی بانشاط با اجرای دکوراسیون و همچنین رنگ‌آمیزی‌های مختلف صورت خواهد گرفت. برای این اقدام نظر مدیر شعبه و راهنمایی وی بسیار مهم و راهگشا است. این اقدام در دستور کار معاونت ارتباطات و امور مشارکت‌ها قرار دارد تا هر چه زودتر انجام پذیرد و محیط و ساختمانی مطلوب برای مکسا ایجاد شود.
در این نشست که با حضور مهندسین و طراحان ساختمان برگزار گردید، ناجی اصفهانی ضمن استقبال از این امر نکاتی را در خصوص شرایط کار هر حوزه و ویژگی‌های محیط فیزیکی مورد نیاز هر بخش را بیان کرد. همچنین چالش‌ها و مشکلات پیش رو را نیز عنوان نمود.
شایان ذکر است غزنوی با همراهی ناجی اصفهانی و با حضور مهندسین معمار، بازدیدی از هر دو ساختمان شعبه اصفهان کردند تا بر اساس بازدیدهای انجام شده اقدامات در راستای طراحی مناسب و مطلوب صورت گیرد.