چرا مکسا؟

تخصص ما در مکسا، حمایت از بیمار مبتلا به سرطان و خانوادۀ اوست. ما به عنوان اولین و تنها ارائه دهندۀ تخصصی مراقبت‌های حمایتی و تسکینی در ایران، تلاش می‌کنیم تمام نیازهای بیمار و خانواده وی را که در طول دورانِ روبرو شدن با بیماری نادیده گرفته شده است، برآورده کنیم. در اینجا می‌توانید چند مثال از دلایلی را که می‌تواند مشوق شما برای مراجعه به مکسا باشد مشاهده کنید.

خدمات  رایگان

مکسا توسط مشارکت‌های مردمی اداره می‌شود، بنابراین می‌تواند خدمات تخصصی خود را بدون دریافت هیچ هزینه‌ای به مخاطبان خود، فارغ از جنس، سن، نژاد، ثروت و مذهب ارائه دهد.

خدمات تخصصی و منحصر بفرد

مکسا، اولین و تنها مر کز تخصصی ارائه دهندۀ مراقبت‌های حمایتی و تسکینی سرطان در ایران است.

همراهی در تصمیم‌گیری

در طول مراحل بیماری و درمان سرطان، لازم است بیمار و خانوادۀ او دست به تصمیم‌گیری‌های بزرگی بزنند. با این حال، اکثر افراد در مواجهه با حجم عظیم اطلاعات تخصصی و ادبیات نامأنوس پزشکی، سر‌در‌گم می‌شوند. متخصصان مکسا، با تعهد به شفافیت در انتقال اطلاعات، به شما کمک می‌کنند  در این مرحله، بهترین تصمیم ممکن را بگیرید.

خدمات مراقبت در منزل

مکسا این امکان را فراهم می‏ کند تا در صورت نیاز به بستری،  بیمار به جای رفتن به بیمارستان در خانه بماند و انواع خدمات پزشکی، پرستاری، روانشناسی و غیره را در خانۀ خود و در کنار نزدیکان و خانواده‌اش دریافت کند.

خدمات اختصاصی خانواده و مراقبان

سرطان فقط یک تودۀ سلولی نیست، ابتلای یک عضو خانواده به سرطان، چالشی بزرگ برای تمام خانواده است. از آنجا که سلامت و آرامش مراقبان بیمار و اعضای خانوادۀ او می‌تواند به شدت تحت تاثیر شرایط بیمار قرار گیرد، مکسا تلاش می‌کند در تأمین سلامت جسم و روان، به خانواده و مراقبان بیمار کمک کند.

طیف گستردۀ خدمات

طیف وسیع خدمات حمایتی و تسکینی مکسا، با هدف پاسخگویی به نیاز‌های گوناگون بیمار و خانواده‌اش در مراحل گوناگون بیماری، درمان و پس از آن طراحی شده است.