نیازهای مکسا

به غیر از کمک‌های نقدی، راه‌های زیادی برای سهیم شدن در شادی بیماران مبتلا به سرطان و خانوادۀ ایشان وجود دارد. در اینجا می‌توانید با برخی از این راه‌ها آشنا شوید.

کمک برای توسعۀ مراقبت های حمایتی و تسکینی

بزرگ‌ترین پشتوانۀ مکسا، کمک‌های مردمی است. هم‌اکنون مکسا خدمات خود را در شهر‌های مختلف به صورت کاملاً رایگان در اختیار مبتلایان به سرطان قرار می‌دهد، راه اندازی مراکز مشهد، کاشان و قم در دست اقدام است و توسعۀ دامنۀ خدمات خود در سراسر کشور را نیز، در دستور کار داده است. شما می‌توانید با هدایای خود، مکسا را برای توسعۀ این خدمات در سراسر کشور یاری رسانید.

در نظر گرفتن تخفیف برای خدمات مورد نیاز مکسا

اگر خدمات مورد نیاز مکسا را دردسترس دارید، می‌توانید با لحاظ کردن تخفیف در ارائۀ آنها، مکسا را در ارائۀ خدمات رایگان به بیماران یاری دهید. این خدمات طیف گسترده‌ای دارد که بخشی از آن شامل موارد زیر می‌باشد:

چاپ حمل و نقل (مسافر و بار)
فروش تجهیزات پزشکی عکاسی و فیلم‌برداری
تولید محتوا خدمات تشخیصی و درمانی
طراحی گرافیک طراحی سایت
ترجمه مشاوره حقوقی و حق الوکاله
آموزشی امکانات ورزشی تفریحی
مراسم و جشنها خواروبار و مایحتاج بیماران

 

ارائۀ خدمات به بیماران مکسا

احساس دوست داشته شدن از سوی جامعه و زندگی کردن در کانون یک شبکۀ حمایتی، بیمار مبتلا به سرطان را برای زندگی کردن و مبارزه علیه بیماری دلگرم می‌کند. بیماران مبتلا به سرطان، به جز درمان، مانند هر کدام از ما نیاز‌های گوناگون دیگری دارند و شما با ارائۀ خدمات خود با تخفیفِ ویژه به بیماران مبتلا به سرطان، فارغ از کمک در کاهش هزینه‌ها، نقش خود را در شکل دادن به این شبکۀ حمایتی ایفا می‌کنید. برای عضویت در جمع نیکوکارانی که خدمات خود را با تخفیف به بیماران معرفی شده از سوی مکسا ارائه می‌دهند، با واحد مددکاری اجتماعی مکسا تماس بگیرید.

ارائۀ امکانات تفریحی

اگر مالک امکاناتی یا فضایی هستید که می‌تواند نشاط را به بیماران مبتلا به سرطان هدیه دهد، می‌توانید با مکسا تماس بگیرید و آمادگی خود را برای برگزاری اردو یا دیگر برنامه‌های تفریحی اعلام کنید.

تخصیص بخشی از سود کسب و کار خود به مکسا

شما می‌توانید با تخصیص بخشی از درآمد یا سود خود به مکسا، در کاهش رنج و آلام بیماران مبتلا به سرطان، سهیم باشید.

اهدای کالا به مرکز و بیماران

اگر شما علاقه‌مند هستید که بخشی از تجهیزات مورد نیاز مکسا یا لوازم مصرفی بیماران را، به صورت کالا به مکسا و بیماران مکسا هدیه کنید، حتماً قبل از تهیه‌ی کالا با شماره با شماره تماس 03132333029 داخلی 110 تماس بگیرید تا از احتیاجات کنونی بیماران و استاندارد‌هایی که لازم است برای تهیه‌ی آن کالا به آن توجه کنید، مطلع شوید.

با توجه به اهمیت اصل شفافیت در مکسا، برای کلیه اقلام غیرنقدی نیز رسید اهدایی صادر می‌شود و ارزش ریالی آن در حساب‌های مرکز منظور می‌گردد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.