خدمات مکسا

ابتلا به سرطان با عوارضی همراه است که ابعاد مختلفی از زندگی بیمار و حتی خانوادۀ او را تحت تاثیر قرار می‌دهد. عوارضی که فقط بر جسم بیمار اثر نمی‌گذارد؛ بلکه سلامت روانی، معنوی و اجتماعی او و خانواده‌اش را نیز به خطر می‌اندازد. ازین‌رو حوزۀ تخصصی جدیدی شکل گرفته که «مراقبت های حمایتی و تسکینی» نامیده می‌شود. مراقبت های حمایتی و تسکینی (به اختصار، «مراقبت های تسکینی») بر روی پیشگیری، مدیریت و درمان علامت‌ها و عوارض گوناگون ناشی از بیماری‌های مزمن تمرکز دارد.

هر فردی، فارغ از سن، نوع سرطان و مرحلۀ آن، ممکن است قبل، در حین و یا بعد از درمان به مراقبت های تسکینی احتیاج پیدا کند. با شروع مراقبت ها از لحظه‌‌ای که نیاز به آن شکل می‌گیرد، تیم مراقبتی، قادر خواهد بود تا چالش‌های پیشِ رو را بهتر مدیریت کند و بنابراین، بیمار در تمام طول درمان و بیماری، راحت‌تر خواهد بود.

مکسا به عنوان اولین و تنها ارائه کنندۀ مراقبت های تسکینی در ایران، خدمات تخصصی مختلفی را به صورت کاملاً رایگان به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده‌های ایشان ارائه می‌کند.

در اینجا می‌توانید لیستی از خدمات و مراقبت های حمایتی و تسکینی را که توسط مکسا ارائه می‌شود، ببینید.

مکسا چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

مکسا خدماتش را در چه مراکزی ارائه می‌دهد؟

مراقبت های تسکینی، محدود به بیمارستان یا درمانگاه نیستند؛ بلکه در جاهای مختلف و به شکل‌های مختلف انجام می‌شوند. اینکه شما کجا می‌توانید خدمت مورد نیازتان را دریافت کنید، بستگی به شرایط شما و امکانات مراکز مختلف دارد. به طور کلی مکسا خدمات خود را در یکی از ۴ قالب ارائه می کند که شامل درمانگاه سر‌پایی، بیمارستان، منزل بیمار و همچنین از طریق مرکز تماس هستند.

مراقبت های تسکینی، محدود به بیمارستان یا درمانگاه نیستند؛ بلکه در جاهای مختلف و به شکل‌های مختلف انجام می‌شوند. اینکه شما کجا می‌توانید خدمت مورد نیازتان را دریافت کنید، بستگی به شرایط شما و امکانات مراکز مختلف دارد. به طور کلی مکسا خدمات خود را در جاهای مختلفی ارائه می‌دهد.